2. Gün Mario Levi ve Hüsnü Arkan’la tamamlandı

Anasayfa / Haberler / 2. Gün Mario Levi ve Hüsnü Arkan’la tamamlandı

2. Gün Mario Levi ve Hüsnü Arkan’la tamamlandı

Seferihisar Edebiyat Günleri, ikinci gününde Mario Levi’nin atölye çalışması ve Hüsnü Arkan’ın şiir dinletisiyle devam etti.

Birbirinden ünlü yazarları ve şairleri okurlarıyla bir araya getiren Seferihisar Edebiyat Günleri, Türkiye’nin ilk “Sakin Şehri” Seferihisar’da devam ediyor. Seferihisar Akarca Mevkii’nde devam eden atölye çalışmalarının ikinci gününde, ünlü yazar Mario Levi, okurlarıyla birlikte atölye çalışması gerçekleştirerek, yazarlık konusunda bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Akşam saatlerinde Teos Antik Kenti Meclis Salonu’nda Hüsnü Arkan’ın şiir dinletisi ve Gurup Teos’un müzik dinletisi gerçekleşti.

Yazarlık Atölyeleri sırasıyla Murat Gülsoy-Ayfer Tunç, İnci Aral, Buket Uzuner, Gülşah Elikbank-Neslihan Acu ve Latife Tekin'le devam edecek. Şiir geceleri ise tarih ve deniz kokusunun iç içe olduğu Sığacık Kaleiçi’nde sırasıyla Cezmi Ersöz, Haluk Şahin- Orhan Alkaya, Mehmet Yaşın-Gonca Özmen, Küçük İskender ile devam edecek.  Şiir gecelerini Gurup Teos şarkılarıyla renklendirecek.

 

{gallery}edebiyat-2-gun{/gallery}