2. HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Anasayfa / Haberler / 2. HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

2. HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
2. HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Hıdırlık Mahallesi Spor Tesisleri’nde düzenlenen turnuvada 21 takım şampiyon olmak için mücadele ediyor.

18 Nisan Pazartesi günü Ahıskalılar ve Sığacık Gençlik arasında oynanan açılış maçıyla başlayan turnuva, 18 Mayıs günü oynanacak final karşılaşmasıyla tamamlanacak. Guruplarda ilk iki sırayı alan 8 takım, tek maç eleme sistemiyle karşılaşacak.

 

 

 

 

 

 

İkinci Halı Saha Futbol turnuvası Gurup Maçları Programı:

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ 2.HALI SAHA TURNUVASI FİKSTÜRÜ

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

18.04.2011

SIĞACIK GENÇLİK

AHISKALILAR

20:00-21:00

18.04.2011

SANAYİ GENÇLİK

35 UNITED

21:00-22:00

18.04.2011

DOST SPOR

ULAMIŞ GENÇLİK

22:00-23:00

18.04.2011

ULAMIŞ CAMİ

TOKAT SPOR

23:00-24:00

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

19.04.2011

HARBİ MİLAN

AFYONKARAHİSARLILAR

20:00-21:00

19.04.2011

ÜLKEM

HALİSLER

21:00-22:00

19.04.2011

KARADENİZ

ÇAMTEPE

22:00-23:00

19.04.2011

YENİORHANLI

YÜCE YAPI

23:00-24:00

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

20.04.2011

UNIVERCİTY

OTTOMAN1453

20:00-21:00

20.04.2011

ÇARŞI HİSAR

AHISKALILAR

21:00-22:00

20.04.2011

HEREKE

ULAMIŞ GENÇLİK

22:00-23:00

20.04.2011

BELEDİYE

ULAMIŞ CAMİ

23:00-24:00

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

21.04.2011

AFYONKARAHİSARLILAR

SANAYİ GENÇLİK

20:00-21:00

21.04.2011

DOST SPOR

KARADENİZ

21:00-22:00

21.04.2011

YENİORHANLI

TOKATSPOR

22:00-23:00

21.04.2011

HALİSLER

SIĞACIK

23:00-24:00

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

22.04.2011

OTTOMAN 1453

HARBİ MİLAN

20:00-21:00

22.04.2011

ÜLKEM SPOR

ÇARŞI HİSAR

21:00-22:00

22.04.2011

HEREKE

ÇAMTEPE

22:00-23:00

22.04.2011

AFYONKARAHİSARLILAR

35 UNITED

23:00-24:00

 

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

25.04.2011

35 UNITED

UNIVERCİTY

20:00-21:00

25.04.2011

AHISKALILAR

ÜLKEM

21:00-22:00

25.04.2011

ULAMIŞ GENÇLİK

ÇAMTEPE

22:00-23:00

25.04.2011

YÜCE YAPI

TOKAT SPOR

23:00-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

26.04.2011

SANAYİ GENÇLİK

HARBİ MİLAN

20:00-21:00

26.04.2011

HALİSLER

ÇARŞI HİSAR

21:00-22:00

26.04.2011

35 UNITED

OTTOMAN 1453

22:00-23:00

26.04.2011

ULAMIŞ CAMİ

YENİ ORHANLI

23:00-24:00

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

27.04.2011

OTTOMAN 1453

AFYONKARAHİSARLILAR

20:00-21:00

27.04.2011

SIĞACIK

ÜLKEM

21:00-22:00

27.04.2011

KARADENİZ

ULAMIŞ GENÇLİK

22:00-23:00

27.04.2011

BELEDİYE

TOKATSPOR

23:00-24:00

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

28.04.2011

HARBİ MİLAN

UNIVERCITY

20:00-21:00

28.04.2011

HALİSLER

AHISKALILAR

21:00-22:00

28.04.2011

DOST SPOR

ÇAMTEPE

22:00-23:00

28.04.2011

YÜCE YAPI

ULAMIŞ CAMİ

23:00-24:00

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

29.04.2011

ÇARŞI HİSAR

SIĞACIK

21:00-22:00

29.04.2011

OTTOMAN 1453

SANAYİ

22:00-23:00

29.04.2011

KAREDENİZ

HEREKE

23:00-24:00

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

02.05.2011

35 UNITED

HARBİ MİLAN

21:00-22:00

02.05.2011

SANAYİ

UNIVERCİTY

22:00-23:00

02.05.2011

YENİ ORHANLI

BELEDİYE

23:00-24:00

 

 

TARİH

1.TAKIM

2.TAKIM

SAAT

03.05.2011

BELEDİYE

YÜCE YAPI

21:00-22:00

03.05.2011

HEREKE

DOST SPOR

22:00-23:00

03.05.2011

UNIVERCITY

AFYONKARAHİSARLILAR

23:00-24:00