2. Teos Masterlar Kupası Sahibini Buldu

Anasayfa / Haberler / 2. Teos Masterlar Kupası Sahibini Buldu

2. Teos Masterlar Kupası Sahibini Buldu
Seferihisar Masterlar ve Alaybey Masterlar tarafından düzenlenene 2.Teos Masterlar Futbol Turnuvasının kazananı Foça Masterlar oldu. 
 
 
 Seferihisar İzzet Gül Stadyumu ve Gümüldür Futbol sahasında 23 Nisan Perşembe günü başlayan turnuva 8 takım ve 180 sporcu ile yapıldı.
 
Seferihisar Master Futbol Derneği ve Alaybey Masterlar öncülüğünde, Seferihisar Belediyesi, Menderes Belediyesi, Teos Marina, Kechesse, Euphoria Otel sponsorluğunda gerçekleşen turnuvada yarı finale kalan Kıbrıs Batmazoğlu Masterlar, Manavgat Masterlar, Foça ve Afyon Zafer Masterlar arasında finalde tekrar karşılaşan Afyon Zafer Masterlar ile Foça Masterlar arasında geçen final maçını 5-4 Foça Masterlar kazanarak kupanın sahibi oldu.  
 
Aydın Spor Masterlar oyuncularının konuk olarak katıldığı 2. Teos Masterlar Futbol Turnuvasında 23 Nisan haftası olması dolaysısıyla Şampiyona kupasını Menderes U11 Futbol Takımının kaptanı Burak Urhan verdi. Bu yıl ilk kez yapılan ve sadece oy kullanarak kazananın belli olduğu Özel Teos kupası için takımların verdiği oylar Seferihisar Masterlar ve Alaybey Masterlar adına eşit olunca dernek başkanları Evrim Ataman ile Ersoy Ergül kupayı ikiye bölerek paylaşmaya karar verdi.  
{gallery}1557{/gallery}