2011 PROJE UYGULAMA YILI OLACAK

Anasayfa / Haberler / 2011 PROJE UYGULAMA YILI OLACAK

2011 PROJE UYGULAMA YILI OLACAK
2011 PROJE UYGULAMA YILI OLACAK

24 Aralık Cuma günü personelle toplantı yapıp, 25 Aralık cumartesi günü aileleriyle birlikte tüm belediye çalışanlarına yemek veren Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, 2011 yılı hedeflerini ve yürütülecek çalışmaları açıkladı.

24 Aralık Cuma günü 2010 yılı değerlendirme toplantısıyla belediye çalışanlarıyla buluşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, tüm birim amirlerinden 2010 yılı faaliyet raporlarını dinledi. En son söz alan Başkan Soyer belediye ailesi içerisinde tüm güçleriyle hep beraber yeni yılda işlere dört elle sarılmaları gerektiğini vurgulurken; “İlçemiz artık bir marka değeri kazanıyor. Biz bu değeri her gün yükseltmeliyiz. 2011 yılı proje uygulama yılı olacak. Atatürk Caddesi’nde yenileme çalışması başlayacak. İlçeye her giren bu caddeye hayran kalacak. Eski Belediye Binası ve çevresinde Köy Pazarı’nın olduğu yerde yer altı otoparkı ve modern, kent estetiğine yakışır bir bina inşa edeceğiz. Yine bu alanda Seferihisar’ımıza kimlik kazandıracak bir meydan projesi hazırlıyoruz. Bu da 2011 yılında gerçekleşecek. Çocuk müzesi ve kreş yine 2011 planlarımız içerisinde. Sığacık Meydan düzenlemesi de kısa bir süre sonra başlıyor. Ve daha birçok projeyi hayata geçireceğiz. 2011 yılı çok çalışacağımız ve Seferihisar’ı yenileyeceğimiz bir yıl olacak” dedi.
 
25 Aralık Cumartesi Belediye kültür Sarayı’nda gerçekleşen “Personel Yılbaşı Yemeği”ne tüm personel aileleriyle birlikte katıldı. Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer ve kızları Duygu ve Defne’yle birlikte katıldığı gecede, Belediye Başkan Yardımcılar Nilgün Durmazer, Hüseyin Ercan ve belediye meclis üyeleri de yer aldı. Eğlence, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.