Aralık Ayı’nda Seferihisar Belediyesi

Anasayfa / Haberler / Aralık Ayı’nda Seferihisar Belediyesi

Aralık Ayı’nda Seferihisar Belediyesi
Aralık Ayı’nda Seferihisar Belediyesi

Son bir ayda Seferihisar Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarda ilçe genelinde 8.600 m2 parke taş döşendi.
Ürkmez Mahallesi 6029 Sk 1008 m2 , Sığacık Mahallesi 164 – 165 Sk 1500 m2, Saklı Kent Mevkii yolu 2600 m2, Camikebir Mahallesine 82/6 Sk 3500 m2 yol parke taşla kaplandı. Doğanbey Havacılar Sahili düzenlemesi projesi içinde de basketbol sahası, yeşil alanlar, kafeteryanın yapımı tamamlandı. Tepecik Mahallesi halı sahası yapımı ve öğretmen evleri sitesi arkasına inşa edilen basketbol sahası da son yapılan hizmetler arasında Seferihisarlıların kullanımına sunuldu.
Ayrıca Yavuz Sultan Kent Sitesi’nden İzmir Caddesine giriş ve çıkışlarda büyük bir tehlike ve sorun olan tek yol sıkıntısı alternatif olarak açılan yeni yol ile çözüldü. Sürücülerin zaman zaman ters yön olarak kullandıkları yoldaki sıkıntı, yeni açılan yolla çözülmüş oldu. 
 
TEPECİK MAHALLESİ’NE HALI SAHA
Yapılan çalışmalarda halı sahanın zeminine 650 ton 2 numara mıcır üstüne 200 ton 1 numara mıcır serildi.Etrafındaki çevre telleri tamir ve bakımı yapılarak ve sahanın üstü file ile kaplandı.Gece kullanımı için aydınlatma direkleri ve projektörler takıldı.Son olarak profesyonel halı çim kaplanarak tepecik mahallesi sakinlerinin kullanımına sunuldu.

{gallery}aralik-2012-hizmet{/gallery}