Başarılı Sporcular Ödüllerini Aldı

Anasayfa / Haberler / Başarılı Sporcular Ödüllerini Aldı

Başarılı Sporcular Ödüllerini Aldı

Seferihisar'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Atatürk Kır Koşusu, Kaymakamlık Kupası,  kutlamaları kapsamında ilçe okulları arasında yapılan sportif karşılaşmalarında dereceye giren okullar ödüllerine kavuştular.

Seferihisar Belediyesi ve Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen ödül töreni Seferihisar İzzet Gül Stadyumu Kapalı Spor Salonunda yapıldı.   

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, İlçe Jandarma Komutan vk. Yüzbaşı Sinan Mustafa Gür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Faik Birlik ve okul idarecileri, öğretmenler ve velilerin katıldığı tören renkli görüntülere sahne olurken ödül almaya hak kazanan 16 okul takımından 135 öğrenci kupa ve madalyalarına kavuştu.

2013-2014 dönemi boyunca çeşitli branşlarda yapılan (resim, kompozisyon,şiir, atletizm, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, hentbol ) karşılaşmalarında dereceye giren okul takımları ve bireysel olarak yarışan öğrenciler ödüllerine kavuştular.

Şampiyona Çeyrek Altın

Kapalı spor salonunda gerçekleşen ödül törenine katılan Küçükler Hentbol Türkiye Şampiyonu olan Muharrem Gülpınar Hentbol Takımı spor salonunda ayakta ve alkışlarla karşılandı. Belediye Başkanı Tunç Soyer Türkiye şampiyonu olan takım üyelerine çeyrek altın hediye etti.

{gallery}1283{/gallery}