BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

Anasayfa / Haberler / BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü

Halil KARAŞAHİNOĞLU

Tel :  444 7 743
Fax:  0 232 743 2075

hkarasahinoglu@seferihisar.bel.tr

 

 

 

 

 

 

 

Seferihisar Belediyesi Basın Halkla İlişkiler birimi olarak görev tanımımız;

 

Basın ile ilgili olan kısmında Belediye ile basın kuruluşları arasında haber akışını sağlamak.

 

Her gün  düzenli olarak yerel ve ulusal gazetelerde, internet haber sitelerinde ve televizyonlarda belediyemiz ile ilgili çıkan haberleri takip ederek arşivleme çalışmasını yürütmek.

 

Basın ve Belediye arasında ilişkilerin düzenlenmesi, Basın bültenlerinin hazırlaması, fotoğraf ve video görüntülerinin alınarak basın kuruluşlarına haber akışının sağlanması yoluyla belediyemiz haberlerinin yerel ve ulusal medyada yer alması sağlamak. İnternet sitemizin güncellenmesi ve kamuoyuna düzenli bilgi sağlanması için de haber akışı düzenli olarak Bilgi İşlem birimine iletilmek.

 

Halkla ilişkiler kısmında ise belediyemiz ve kamu bilgi sağlanması için de haber akışı düzenli olarak Bilgi İşlem birimine iletilmek. Halkla ilişkiler kısmında ise belediyemiz ve kamuoyu arasında sağlam bir köprü kurulması doğrultusunda ana yükümlülükler üstlenmekteyiz.

Belediye başkanımızın yetişemediği durumlarda aracı olmak sorun ve beklentileri iletmek, halkın içinde olmak insanları birebir dinlemek bizim görev kapsamımızdadır. Bunun yanı sıra markalaşan Seferihisar’ı daha geniş kitlelere ulaştırmak, tanıtmak bizim sorumluluğumuzdadır.