Başkan’dan konser açıklaması

Anasayfa / Haberler / Başkan’dan konser açıklaması

Başkan’dan konser açıklaması

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 91. Yılı nedeniyle düzenlenecek olan “Tarkan-Doğa Sensin” konseri öncesi Seferihisarlılara önemli açıklamalarda bulundu.
Konserin ücretsiz olduğunu söyleyen Başkan Soyer, Tarkan'ın Seferihisar için   gönüllü olarak iki konser verdiğini, biletli  ilk konserin 4 Eylül’de İstanbul Harbiye Açık Hava’da düzenlendiğini ve gelirinin tamamının Seferihisar Doğa Okuluna aktarıldığını, ikincisinin ise, ücretsiz bir halk konseri olarak  11 Eylül’de Seferihisar’ın kurtuluş gününde düzenleneceğini ifade etti. Soyer, Tarkan’ın eşi benzeri görülmemiş bir fedakarlık yaparak, doğaya ve Seferihisar’a destek vermek için hiçbir ücret almadığını  bu nedenle  tüm Seferihisarlıların minnettarlığını kazandığını,  bu asil davranışının asla unutulmayacağını  belirterek, “Tarkan artık hepimizin gönlünde Seferihisar’ın MEGA- HEMŞEHRİSİDİR” dedi.

Başkan Soyer, çevre ilçelerden de konsere büyük ilgi olduğunu belirterek, bu muhteşem coşkuya ortak olmak için Seferihisarlıların konsere mümkün olduğu kadar  erken gelmelerini rica etti.

Megastar Tarkan’ın  11 Eylül Çarşamba akşamı saat 21.00'deki halk konseri Seferihisar İzzet Gül Stadyumu'nda yapılacak.

 

Konser günü stad kapıları Saat 16.00'dan itibaren açılacak.