Başkanlar, Ege’nin Hamsisi İlk Bölüm Gösteriminde Buluştu

Anasayfa / Haberler / Başkanlar, Ege’nin Hamsisi İlk Bölüm Gösteriminde Buluştu

Başkanlar, Ege’nin Hamsisi İlk Bölüm Gösteriminde Buluştu
Başkanlar, Ege’nin Hamsisi İlk Bölüm Gösteriminde Buluştu

İlk bölümüyle reyting rekorları kıran, tüm kategorilerde zirveye yerleşen TRT 1’in sevilen dizisi Ege’nin Hamsisi’nin 1. Bölüm izleme özel yemeği, renkli görüntülere sahne oldu. Birbirinden ünlü oyuncu kadrosu, izlerken kahkaha tufanı yaşatan senaryosuyla daha ilk bölümde seyircilerin gönüllerinde taht kuran Ege’nin Hamsisi ilk bölüm izleme gecesi, ilginç bir buluşmaya da evsahipliği yaptı. Seferihisar Sığacık’ta çekilen ve adeta bir belgesel tadındaki muhteşem görüntüleriyle beğeni toplayan dizide, Belediye Başkanı Nuri Pekyaman’ı canlandıran ünlü oyuncu Hakan Bilgin, Seferihisar Sığacık’ın Belediye Başkanı Tunç Soyer’le biraraya geldi.

Diziyi, TRT Genel Müdür Yardımcısı Dr. Zeki Çiftçi, Yapımcı Ferhat Eşsiz, dizinin başrol oyuncuları İclal Aydın, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir’le birlikte izleyen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Böyle güzel bir dizinin ilçemizde çekilmesi bizim için gurur kaynağı. İzlerken gülmekten gözlerimden yaşlar geldi. Görüntüler muhteşem. Sadece Sığacık’a değil, Karadeniz’e de bayıldım. Dizide Belediye Başkanı Nuri Pekyaman’ı başarıyla canlandıran Hakan Bilgin’le tanışma fırsatı bulduğum için de çok mutluyum. Tüm dizi ekibini tebrik ediyor, en kısa zamanda setlerine uğramayı arzu ediyorum” dedi.

Sığacık gibi doğa ve tarihin korunduğu sakin ve mükemmel bir beldenin belediye başkanını canlandırdığı için çok mutlu olduğunu kaydeden Hakan Bilgin ise şunları söyledi:

“Seferihisar Belediye Başkanı Tunç beye, bu heyecanlı günümüzde bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Dizimizin böyle güzel bir beldede çekilmesi bizim için büyük şans. Hem çalışıyoruz hem de boş zamanlarımızda tatil yapıyoruz. Sığacık gerçekten çok nadide bir kasaba. Ayrıca yöre halkı da çok sıcakkanlı ve bizleri gönülden kucakladılar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.”