SEFERİHİSARLI AİLELERİN YANINDALAR

Anasayfa / Haberler / SEFERİHİSARLI AİLELERİN YANINDALAR

SEFERİHİSARLI AİLELERİN YANINDALAR
SEFERİHİSARLI AİLELERİN YANINDALAR

 

Bu akşam Saat 21.00’da Japonya’dan gelecek çocuklar da Adnan Menderes Havaalanı’nda Seferihisar Belediye Başkanı ve Çocuk Belediye Başkanı ve aileler tarafından karşılanacak.

Yarın saat 13.00’da Belediye Kültür Sarayı’nda bir araya gelecek çocuklar, Saat 19.00’da Teos Marina’da gerçekleşecek kokteyl ve lunapark eğlencesiyle Sığacık’ta buluşacak. Marina’daki kokteyle çevre ve deniz temizliği için Doğanbey’de bulunan 20 Amerikalı öğrenci de katılacak. Seferihisar Belediyesi’nde düzenlenen törende Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Çocuk Belediye Başkanı Sıla Doğru tarafından çiçeklerle karşılanan Batman’lı çocuklar Kültür Merkezi’nde yanlarında kalacakları ailelerle tanıştı.

Yol yorgunu olan çocuklar dinlenmek üzere yeni aileleriyle birlikte kalacakları evlerine gitti.Seferihisar, Higashimatsushima, Batman dostluk projesi kapsamında Seferihisar’a gelen 25 Batman’lı çocuk, Seferihisar’da 15 gün kalacakları ailelerin yayına yerleşti. Japonya’dan gelecek 20 çocuk ise Saat 21.00’da Adnan Menderes Havaalanı’nda olacak.