Belediye Ailesi birarada

Anasayfa / Haberler / Belediye Ailesi birarada

Belediye Ailesi birarada
Belediye Ailesi birarada

Seferihisar Belediyesi çalışanları, yılsonu yemeğinde bir araya geldi.

Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Tunç Soyer eşi Neptün Soyer ve kızlarıyla katılırken, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Ercan eşi Ayşe Ercan’la katılırken, Başkan Yardımcıları Nilgün Durmazer ve Osman Kocaman, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye müdürleri, birim amirleri ve çalışanları ve aileleriyle birlikte 500 kişinin üzerinde katılımla gerçekleşti.

Usta sanatçı Yolcu’nun şarkılarıyla renklenen gecede, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer belediye çalışanlarına seslendiği konuşmasında; “Sizlerle birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum ve hepinizi çok seviyorum. Belediyecilik tam bir takım oyunu.  Hiç kimse tek başına bir şey yapamaz. Bütün iyi işleri hep birlikte yapıyoruz ama unutmayın ki yaptığımız hatalı bir iş de sadece kendimizi değil hepimizin sorumluluğunda oluyor. Bu bilinçle hep birlikte hizmet etmeye, Seferihisar’ın adını Türkiye’ye ve dünyaya duyurmaya devam edeceğiz. Ben iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta her zaman sizin yanınızdayım” dedi.

Gecede dağıtılan yemeklerin bir bölümü belediye çalışanlarının evlerinde hazırlandı. Yemekte, yapılan kura çekimiyle çalışanlar arasında çeşitli hediyeler dağıtıldı. Gece Yolcu ve ekibinin şarkılarıyla devam etti.  Yıl sonu balosu hep birlikte şarkıların söylendiği, dansların edilerek gecenin geç saatlerinde tamamlandı.

 

{gallery}2012-per-yemek{/gallery}