Belediye Pasajı Yerine Yapılacak Yapıyla İlgili Vatandaşlarımıza Çağrı
Seferihisar merkezinde yer alan ve gerek mimari özellikleri gerekse taşıdığı fonksiyonlar itibariyle Seferihisar'a yakışmayan Belediye Pasajı'nın yerine daha modern ve kentin ihtiyaçlarına cevap verecek bir yapıyı inşa etmeyi düşünüyoruz.
"Aktif hemşerilik, her gün demokrasi" hedefimiz doğrultusunda yapıyla ilgili karar süreçlerinde Seferihisarlı hemşerilerimizin görüşleri bizim için çok önemli.
Mimari projenin çiziminden önce ve ona esas teşkil edecek şekilde ihtiyaç duyulan mekânsal büyüklüklerin tespit edilmesi uygun olacak.
4 kat imar izni bulunan alanda 20 metrekare ile 200 metrekare arasında yer alacak dükkân ve büroların inşa edilmesi mümkün.
Yeni yapılacak bu binada yer edinmek isteyen kişilerin kaç metrekarelik bir mekâna ihtiyaç duyduklarını belediyemize bildirmeleri, yapılacak projenin ihtiyaçlara cevap verecek sağlıklı bir binaya dönüşmesine imkân verecek.
Mekansal büyüklüklerin dışında Belediye Pasajı yerine yapılacak bu yapının her aşamasında değerli görüşlerinizi bekliyor,  saygılarımı sunuyorum.
Tunç Soyer
Seferihisar Belediye Başkanı
 
İrtibat Kişisi
Şerife GÜRBÜZ
Tel:0(232) 743 39 60 dahili :196
Gsm:0(555) 736 43 83
Mail: sgurbuz@seferihisar.bel.tr

{gallery}1464{/gallery}