BELEDİYE PERSONELİNDEN SÜRPRİZ KUTLAMA

Anasayfa / Haberler / BELEDİYE PERSONELİNDEN SÜRPRİZ KUTLAMA

BELEDİYE PERSONELİNDEN SÜRPRİZ KUTLAMA
BELEDİYE PERSONELİNDEN SÜRPRİZ KUTLAMA

1 Nisan 2009’da mazbatasını alarak göreve başlayan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, belediye personeli büyük bir sürpriz gerçekleştirdi.  Görevinin ikinci yıldönümü nedeniyle çalışanlar tarafından hazırlanan kutlamada Başkan Soyer duygusal anlar yaşadı.

Belediye çalışanlarının büyük bir gizlilikle hazırladığı Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen sürpriz kutlamaya tüm belediye çalışanları, Belediye Başkan Yardımcıları, Melis üyeleri ve Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer katıldı.  Bir bahaneyle Kültür Merkezi’ne çağırılan Başkan Soyer, salondan içeri girmesiyle birlikte çalışanların alkışları, Yavaş Yaşamalı şarkısı ve ikinci yıl pastasıyla karşılandı. Hazırlanan sürprizde çok duygulanan Başkan Soyer gözyaşlarına hakim olamadı. Hepinizi çok seviyorum, teşekkür ediyorum” diyen Soyer, tüm personele teker teker sarılarak teşekkür etti.
Seferihisar Belediyesi çalışanları olarak, Seferihisar’a ve bizlere çok şey kattığına inandığımız Sayın Başkanımız Tunç Soyer’e görevinde başarı, sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Bir ağabey şefkatiyle desteğini her zaman hissettiğimiz başkanımızın, Seferihisar için verdiği büyük mücadelede her zaman yanında olacağımıza söz veriyoruz.