• Belediye Yeni Meclis Salonu’nu Açtı
Belediye Yeni Meclis Salonu’nu Açtı

Seferihisar Belediyesi, belediye hizmet binası üst katında yapımını gerçekleştirdiği, meclis salonunun açılışını, Ocak 2017 Olağan Meclis toplantısında yaptı.

Toplam 50 metrekarelik alanda oluşturulan meclis salonunun yapımında ısı yalıtımlı doğramalar ve led ışıklandırma kullanıldı. Kırmızı rengin hakim olduğu meclis salonu Seferihisar Belediyesi flaması, Türk bayrağı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün portreleri yer alıyor.

Seferihisar’ın meclis toplantıları anlamında büyük bir eksikliğini gideren salon, bundan böyle olağan ve olağanüstü meclis toplantılarına ve belediyenin çeşitli toplantılarına ev sahipliği yapacak.

Meclis salonu yapımıyla ilgili konuşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Salon eksikliği nedeniyle meclis toplantılarımızı düğün salonu ve başkanlık odasında yapmak zorunda kalıyorduk. Şimdi son derece rahat, amacına uygun bir salona kavuştuk. Tüm meclis üyesi arkadaşlarımın da salonla ilgili olumlu şeyler söylemesi bizleri memnun etti. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.