BELEDİYEDEN MİSAFİRİNİZ VAR

Anasayfa / Haberler / BELEDİYEDEN MİSAFİRİNİZ VAR

BELEDİYEDEN MİSAFİRİNİZ VAR
BELEDİYEDEN MİSAFİRİNİZ VAR

Seferihisar Belediyesi ilçedeki tüm evleri tek tek dolaşarak, ilçenin veri tabanını oluşturuyor.

Her an kapınızı bir belediye çalışanı çalabilir. 5 dakika sürecek bir ankette sizinle, ailenizle ilgili sorulacak sorulara lütfen cevap veriniz. Yaklaşık üç ay sürecek çalışmada ilçenin veri tabanı oluşturulacak ve belediyen hizmetlerinde önemli bir yer tutacak.

Belediye Halkla İlişkiler Birimi ilçenin tüm evlerini tek tek gezerek tamamlayacağı çalışmalara başladı. Hazırlanan ankette ilçenin neresinde kim yaşıyor, belediyenin hangi hizmetlerinden yararlanıyorsunuz, ne gibi beklentileriniz var tarzındaki sorular soruluyor. Turabiye Mahallesi Deprem Konutları’ndan başlayan çalışmanın yaklaşık üç ayda tamamlanması hedefleniyor.

Çalışmanın önemini vurgulayan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Hepimiz için önemli bir çalışma. Uzun zamandır planlamasını yapıyorduk. Bu bilgiler bizim için çok önemli. Belediye hizmetlerine şekil verecek bir çalışma. Halkımızdan bir ricam var.Lütfen kapınıza kadar gelen belediye çalışanlarını beş dakika misafir edin ve size uzattıkları anket sorularını yanıtlayın” dedi.