Beyler’de Sevgi Seli

Anasayfa / Haberler / Beyler’de Sevgi Seli

Beyler’de Sevgi Seli

Kahve toplantılarına Beyler Köyü’nde devam eden Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Beyler’liler tarafından coşkuyla karşılandı.

Yaklaşık iki aydır köy köy, mahalle mahalle dolaşarak 4 yıllık hizmetlerini anlatan ve halkın istek ve taleplerini alarak, sorularını cevaplayan Başkan Soyer’in son durağı Beyler Köyü oldu. Beyler Köyü’nde Muhtar Nehir Tumba ve köylüler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Soyer, toplantısında köylerin kapatılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Yasaya karşı Seferihisar’ın dokuz köyünde başlayan Geleceğin Köyleri hareketinin iki bin köye yaklaştığını vurgulayan Başkan Soyer, Anayasa Mahkemesi, gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne kadar gideceklerini söyledi.

Soru cevap bölümünde Beyler’lilerin büyük övgüsünü ve desteğini alan Başkan Soyer, köylülerden üretici birliklerine kayıt olarak güçlerini arttırmalarını, böylelikle daha güçlü olacaklarını ve daha çok kazanacaklarını söyledi.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, son kahve toplantısını 3 Haziran Pazartesi akşamı çarşı merkezi Park Cafe’de gerçekleştirerek, 4.Yıl toplantılarını tamamlayacak.

 

 

{gallery}beyler-sevgi-seli{/gallery}