Bir Başarı da Masa Tenisi’nden

Anasayfa / Haberler / Bir Başarı da Masa Tenisi’nden

Bir Başarı da Masa Tenisi’nden

Seferihisar Spor Masa Tenisi Takımı Ürkmez Salih Değerli İlköğretim Okulu adına yarıştığı turnuvada Seferihisar’a İzmir şampiyonluğu getirdi.   
Seferihisar Belediyesi’nin sporda altyapıda yaptığı yatırımların meyvelerini toplamaya başladı. Yirmiye yakın spor branşıyla İzmir’in en önemli altyapılarından birinci oluşturan Seferihisar Belediyesi futbol ve hentboldeki şampiyonlukların ardından, masa tenisinde gelen İzmir Şampiyonluğu ile ilçemize ayrı bir gurur daha yaşattı.

Masa tenisi antrenörü Akif Özteke önderliğinde Seferihisar Spor altyapısında yetişen Ürkmez Salih Değerli İlkokulu öğrencileri İzmir Okullar arası Masa Tenisi turnuvasında erkelerde İzmir birincisi, kızlarda İzmir üçüncüsü oldu. Başarılı gençler geçtiğimiz günlerde katıldığı turnuvalarda da 23 Nisan Onur Kupası, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Kupası’nda da ikincilik kazanmıştı.

Seferihisar Spor Masa Tenisi takımı erkeklerde; Umut Coşan, Atakan Ürkmez, Ebubekir Arslan, M.Can Yeşilyurt, kızlarda; Melisa Kırdağ, Gamze Sönmez, BengüsuÖzçiçek, Nurhan Yıldız ve Meliha Duygu isimli öğrencilerle turnuvalarda yer alıyor.

{gallery}1265{/gallery}