CANINIZ SAĞOLSUN

Anasayfa / Haberler / CANINIZ SAĞOLSUN

CANINIZ SAĞOLSUN
CANINIZ SAĞOLSUN

 
Sezon başında sadece futbol oynamak, ilçelerini temsil etmek için sahaya çıktılar. Bu ilçenin çocukları sırtlarında taşıdıkları Seferihisar formasının hakkını fazlasıyla vererek, beklenenin üstünde başarı yaptılar, şampiyon oldular. Süper Amatöre yükselme final maçında Bornova Altınyıldız Spor’a şansız bir şekilde kaybettiler.

Üzülmeyin çocuklar, başınız öne eğilmesin. Seferihisar sizinle gurur duyuyor.

SEFERİHİSAR SPOR 0–2 BORNOVA ALTINYILDIZSPOR

Süper Amatöre terfi final maçında Balçova Stadı’nda oynanan karşılaşmaya Seferihisar’dan üç otobüs, onlarca özel araçla gelen Seferihisarlılar takımlarını yalnız bırakmadı. Karşılaşmayı Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden ve Belediye Başkanı Tunç Soyer de takip etti. Maça daha hızlı başlayan Seferihisar yakaladığı gol fırsatlarını değerlendiremedi. Maçın 32. dakikasında Seferihisar kalesine gelen ilk top şansız şekilde filelere gitti ve takımımız 1-0 geri düştü. İlk yarısı bu skorla tamamlanan karşılaşmanın ikinci yarısında da daha etkili olan taraf Seferihisar olurken, bir kez daha kalemize gelen Bornova, bir duran topta ikinci golü buldu. Kalan dakikalarda başka gol sesi çıkmayınca Bornova Altınyıldız karşılaşmayı 2-0 kazandı.

HEPSİNİ ALINLARINDAN ÖPÜYORUM

Maçı 90 dakika takip eden Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Bu çocukların hepsi ilçemizin çocukları. Biz onlara sezon başında çıkın futbol oynayın dedik, onlar şampiyon oldular. Teknik kadromuz ve futbolcularımızın hepsini teker teker alınlarından öpüyorum. Bu çocuklar önümüzdeki yıl yine Seferihisar’ı aslanlar gibi temsil edecekler. Ben hepsine inanıyorum ve tüm Seferihisarlıların, içlerinden çıkıp gelmiş bu çocuklara sahip çıkmasını istiyorum” dedi.