E-BELEDİYE YAYINA GİRDİ

Anasayfa / Haberler / E-BELEDİYE YAYINA GİRDİ

E-BELEDİYE YAYINA GİRDİ
E-BELEDİYE YAYINA GİRDİ

Seferihisar Belediyesi e-belediye sayfası online ödeme sisteminin de devreye girmesiyle birlikte hizmete açıldı.  Kullanışlı ve kolay arayüzüyle tüm kullanıcılara hitap eden e-belediye sayfamızda, işlemlerinizi hızla yaparak zaman kazanabilirsiniz.

Zamanla e-belediye hizmetinin gelişerek hizmete devam edeceğini, özellikle Seferihisar’da ikamet etmeyen hemşehrilerimiz için büyük kolaylık olacağını belirten Belediye Başkanı Tunç Soyer,  “Günümüzde E-Belediye şeffaf ve katılımcı belediyeciliğin temelini oluşturuyor.  Cittaslow’un 60 kriterinden biri de belediyecilik işlemlerini Internet ortamında, vatandaşın evine kadar ulaştırarak hayatı kolaylaştırmak. Bu güzel hizmeti başlatarak, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırdığımız için mutluyuz” dedi.

E-Belediyeyle ilgili tüm sorularınız için Bilgi İşlem Birimi’yle irtibata geçebilirsiniz.  Sistemin TC kimlik numarası üzerinden çalıştığını belirten Bilgi İşlem Birimi yetkilileri, “Kentli No Bulunamadı” hatası veren kullanıcıların, Bilgi İşlem Birimi’ni arayarak TC kimlik numaralarını sisteme kaydetmeleri gerektiğini belirtti.

 

E-Belediyede Neler Yapabileceksiniz?

 

ÜYE OLARAK

–          Kredi kartıyla ÇTV, emlak vergisi, kira gibi tüm vergileri ödeyebileceksiniz.

 

ÜYE OLMADAN

–          Belediyemize verdiğiniz  her türlü evrağın takibini yapabilecek,

–          Arsa rayiç değerlerini,

–          İnşaat maliyet bedellerini,

–          Bina aşınma oranlarını ve

–          Çevre temizlik tarifelerini tek tuşla öğrenebileceksiniz.

 

E-Belediye Sayfasına Gitmek İçin Tıklayın

 

Bilgi İşlem Birimi İletişim:

 0(232)7433960 Dahili:149-155’ten bilgiislem@seferihisar.bel.tr