Ege’nin Devleri Seferihisar’da Buluşuyor

Anasayfa / Haberler / Ege’nin Devleri Seferihisar’da Buluşuyor

Ege’nin Devleri Seferihisar’da Buluşuyor

Plaj Futbolu Türkiye şampiyonu Seferihisar, İzmir’in ve Ege’nin büyük kulüplerini kumda buluşturuyor.

Dünyanın yükselen trendi plaj futbolunda iki kez Türkiye şampiyonluğu kazanan ve Türkiye’yi şampiyonlar liginde temsil eden Seferihisar Belediyesi, şimdi de İzmir ve Ege’nin altyapılarını Seferihisar Teos Cup Plaj Futbol Turnuvası’nda buluşturuyor. 28-29 Haziran 2014 tarihlerinde Akarca Spor Plajı’nda düzenlenecek turnuvaya Göztepe, Bucaspor, Altay, İzmirspor, Manisaspor, Ülküspor, Güzelbahçe Belediye ve Seferihisar Cittaslow Plajı Futbol Takımları katılıyor.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek organizasyonu Türkiye Futbol Federasyonu Plaj Futbolu ve Gelişim Ligleri Müdürü Erden Or, Federasyon Ege Bölge Müdürlüğü yetkilileri Özer Yurteri, Ramazan Torunoğlu, ve İzir futbol camiasından birçok yönetici ve antrenör takip edecek.

28 Haziran Cumartesi günü başlayacak turnuvanın final maçı 29 Haziran Pazar Saat 13.00’da gerçekleşecek. Turnuva Seferihisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, uluslararası standartlardaki Türkiye’deki tek plaj futbol sahası olan Akarca Mavi Bayraklı Spor Plajı’nda gerçekleşecek.

{gallery}1301{/gallery}