EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ?

Anasayfa / Haberler / EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ?

EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ?
EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ?

Seferihisar Kurtuluşunun 89.yılı 11 Eylül Pazar günü Seferihisar Belediyesi tarafından hazırlanan muhteşem program bizleri bekliyor. Bayram töreni, Atatürk Caddesi açılışı ve akşam Nilüfer konseri programıyla bu yıl 11 Eylül tüm gün coşkuyla kutlanacak.

 

ATATÜRK CADDESİ’NDE KONSER, TİYATRO, PANTOMİM, CANLI HEYKELLER…

Saat 14.00’da Çolakibrahim Bey büstüne şükran çelenginin sunuyla başlayacak etkinlikler, Saat 14.30 Cumhuriyet Meydanı Köy Pazarı önünde gerçekleşecek bayram töreniyle devam edecek. Saat 17.00’da yapımı tamamlanan Atatürk Caddesi’nin açılış Güney konseriyle gerçekleşecek.  Cadde’de kutlamalar boyunca sokak tiyatrocuları, pantomim ekipleri, canlı heykeller ve birçok sürpriz yer alacak.

 

 

VE NİLÜFER BİZLERLE…

Müzik otoritelerince dünya çapında bir ses kabul edilen Türkiye’nin dev yorumcusu, Seferihisar’ın 89. Kurtuluş günü için sahne alıyor.

 

 Yıllardır söylediği şarkılarla milyonlara ulaşan, yaptığı albümlerle müzik sektöründe satış rekorları kıran Nilüfer, pop müzik dünyasının en yenilikçi ve vazgeçilmez isimlerinin başında geliyor.

 

 Nilüfer, en son Rock sanatçılarıyla yaptığı 12 Düet adlı albümüyle de, yılın en çok satan ilk üç albümü arasına girmeyi başardı.

 

 Nilüfer 11 Eylül akşamı saat 20.30’da Seferihisar İzzet Gül Stadyumu’nda gerçekleşecek kutlama programında müzikseverlerle buluşuyor. Programda ayrıca Seferihisar Belediyesi Jimnastik Takımı’nın Ege’nin Tanrıları isimli mitolojik gösterisi de yer alacak.

 

11 Eylül Kurtuluş Şenliği kutlamalarında tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.