• Emekliye Pastalı Veda
Emekliye Pastalı Veda

Seferihisar Belediyesi’nde 36 yıl çalışarak yaş haddinden emekli olan İbrahim Beydoğan’a, Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından teşekkür ve veda töreni düzenlendi.

Seferihisar Belediyesi’nde bir vefa örneği yaşandı. 36 yılını belediyede çalışarak geçiren, 4 belediye başkanıyla çalışan, hayatı Seferihisar’a adanmış bir büyük usta, Seferihisar Belediyesi’nde herkesin ağabeyi İbrahim Beydoğan (65) yaş haddinden emekliye ayrıldı.

Belediye Başkanı Tunç Soyer, Belediye Başkan Yardımcıları Nilgin Durmazer, Gürhan Özata ve belediye müdürleri, Başkan Tunç Soyer’in odasında hazırlanan veda töreninde pasta keserek Beydoğan’ı uğurladı.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, veda töreninde yaptığı konuşmasında; “Dile kolay 36 yılını belediyede geçirmiş bir büyüğümüz İbrahim Beydoğan. Ne müdürlerle ne başkanlarla çalışmış. Çalışma hayatı boyunca hiçbiriyle çatışmamış, aksine herkesin sevgi ve saygısını kazanmış, her daim ihtiyaç duyulan insan olmuş. Çünkü hep yaptığı işi iyi yapmaya gayret etmiş, işine, çalışanlarına özen göstermiş. Yıllarınızı işinizi severek ve dürüst kalarak geçirince arkanızda güzel bir iz ve hüzün bırakıyorsunuz. Hayatta böyle bir iz bırakmaktan daha kıymetli hiçbir şey yoktur. Ancak bu büyük zenginlik tesadüfen kazanılmıyor, çok çalışarak hak ediliyor. O bunu başardı, çocuklarına, torunlarına güzel bir isim, erdemli bir insanın anılarını bıraktı. Seferihisar’a büyük hizmetleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum. İbrahim Beydoğan’ı gençlere örnek göstereceğiz. Ona yeni hayatında ailesiyle ve torunlarıyla mutluluklar diliyorum” dedi.

Emekliye ayrılan İbrahim Beydoğan ise; “Burası benim ikinci evim. Emekliliğe alışmak kolay olmayacak. Ama ailem ve torunlarımla daha çok vakit geçireceğim için mutluyum. İş arkadaşlarımı da sık sık ziyarete geleceğim. Bana verdiği destek ve bu anlamlı veda töreni için Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e çok teşekkür ediyorum.” dedi.