Faaliyet Raporu oy birliğiyle geçti

Anasayfa / Haberler / Faaliyet Raporu oy birliğiyle geçti

Faaliyet Raporu oy birliğiyle geçti

Seferihisar Belediyesi Faaliyet Raporu, Belediye Meclisi’nden “oy birliğiyle” geçti.

Nisan ayı olağan meclis toplantısında Seferihisar Belediyesi’nin 2012 yılı faaliyet raporu oylandı. Oylamada CHP, AKP ve Bağımsız üyelerden oluşan meclis üyeleri faaliyet raporunu oy birliğiyle kabul etti.
Mecliste ayrıca “Denetim Komisyonu” ve “Kültür-Sosyal İşler Müdürlüğü Etkinlik Takvimi” de oy birliğiyle kabul edildi.  

Belediye Başkanı Tunç Soyer, faaliyet raporunun oy birliğiyle geçmesinin çok önemli olduğunun altını çizerek, “Attığımız barış tohumlarının ve şeffaf belediyecilik uygulamalarının meyvelerini toplamaya başladığımızı düşünüyorum. Oy çokluğu değil oy birliğiyle geçmesi, hiçbir üyenin şerh koymaması da beni çok mutlu etti.Muhalefet üyelerimizin bu olumlu tavrı da bizi ayrıca motive ediyor. Bu güven bizi şımartmayacak aksine omuzumuzdaki yükü daha da arttıracak. Bizde gösterilen güvene layık olmaya çalışacağız. Meclis üyelerimize özellikle de muhalefet üyelerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Meclisi Bağımsız üyeleri Şakir Ogün Tarhan ve Halil Küçükkural, oylamanın ardından söz aldı. İlk söz alan Tarhan; “Önemli gayretleriniz olduğunu düşünüyorum.  Bazı eksiklikler olabilir ama başarılı olduğunuzu düşünüyorum” dedi. Halil Küçükkural ise çalışmalarından dolayı Başkan Soyer’e teşekkür etti.

Son alarak söz alan CHP Gurup Sözcüsü Ali Taşkın ise, yaptığı konuşmasında Belediye Başkanı Tunç Soyer’e başarılı ve uyumlu çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

 

{gallery}faaliyet-rapor-haber{/gallery}