GELECEĞİN KENTLERİ ZİRVESİ’NDEYİZ

Anasayfa / Haberler / GELECEĞİN KENTLERİ ZİRVESİ’NDEYİZ

GELECEĞİN KENTLERİ ZİRVESİ’NDEYİZ
GELECEĞİN KENTLERİ ZİRVESİ’NDEYİZ

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), ilk kez 2000 yılında gerçekleştirdiği Gayrimenkul Zirvesi’ni, bu yıl İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı’yla birleştirerek 15-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek. Harvard Üniversitesi Üniversitesi profesörü Dani Rodrik ve AB Komite Üyesi Prof. Franz Schausberger’in de konuşmacı olarak katılacağı zirvede Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’de konuşmacılar arasında.
“Cittaslow – yavaş şehir” temasıyla yapılacak zirveye 1500 kişinin katılması bekleniyor. Bu yıl 10’uncu kez düzenlenecek zirveye, Harvard Üniversitesi profesörü Dani Rodrik ve AB Komite Üyesi Prof. Franz Schausberger de katılacak. Zirvenin iki ana oturumunda gayrimenkul sektöründeki yeni fırsatların yanı sıra eko-kentler ve slow city akımları tartışılacak.
Geleceğin kentleri oturumunda söz alacak olan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Geleceğin Kentleri zirvesinde Seferihisar’ı anlatacak. Başkan Soyer’le birlikte Re Bölüm Başkanı Dr. Brian Anthony Ciochetti, Mimar Prof. Dr. Peter Droege, Langan İnternational Yönetim Kurulu Başkanı George E. Leventis ve Mimar Frederic Schwartz diğer konuşmacılar olarak söz alacak.