HAYALLERİNİZDEKİ İŞİ KURUN!!!

Anasayfa / Haberler / HAYALLERİNİZDEKİ İŞİ KURUN!!!

HAYALLERİNİZDEKİ İŞİ KURUN!!!
HAYALLERİNİZDEKİ İŞİ KURUN!!!

Seferihisar Belediyesi ve KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) işbirliği ile “Seferihisarlı Girişimciler”in hayalindeki iş fikirleri hayata geçiyor.

 

Yeni girişimciler, kendi işinin sahibi kişiler ve Seferihisar ekonomisine katkı sağlayacak yeni yatırımcılar yaratacak olan eğitim programımız belediyemiz imkanları ile çok yakında başlıyor.

 

 

 

 

Girişimcilik konusunun uzmanı EGEUS Danışmanlık-Eğitim-Araştırma Hizmetleri ve eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile Seferihisar; gelişen ve büyüyen vizyonuna uygun, yeni istihdam alanları yaratacak girişimciler kazanıyor.

 

KOSGEB’in “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı” kapsamında, hayallerindeki işi kurmak isteyen, eğitime katılacak 30 girişimci adayı, KOSGEB’in 27.000 TL hibe, 70.000 TL 2 yıl geri ödemesiz, faizsiz kredi desteğinden yararlanma fırsatı yakalıyor.

 

Çok yakın zamanda başvuru tarihleri belediyemiz tarafından duyurulacak olan 60 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan ve eğitim sonunda yeni bir işletme kuran tüm katılımcılar 97.000 Türk Lira’lık destekten yararlanmaya hak kazanıyor.