HEYECAN BAŞLIYOR

Anasayfa / Haberler / HEYECAN BAŞLIYOR

HEYECAN BAŞLIYOR
HEYECAN BAŞLIYOR

Seferihisar Belediyesi tarafından düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası 27 Nisan Salı akşamı Saat 20.00’da Tedaş- Ulamış Gençlik karşılaşmasıyla başlıyor.

Hıdırlık Mahallesi Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek futbol turnuvasında 22 takım mücadele edecek. Guruplarında ilk iki sırayı alacak takımlar çeyrek finale yükselecek. Final karşılaşması 18 Mayıs Salı akşamı gerçekleşecek. Şampiyon olan takım ödülünü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma gençlik ve Spor Bayramı törenlerinde alacak.

 

 

 

GURUPLAR VE MAÇ FİKSTÜRÜ


A GRUBU
ULAMIŞ MAH.GENÇLİK
MİLLİ EĞİTİM
AFYONLULAR DERNEĞİ
ÇAMTEPE KÖYÜ
TURGUT  KÖYÜ
TEDAŞ
B GRUBU
İZ-SU
ORHANLI KÖYÜ
JANDARMA MUH.
DOĞANBEY ŞANTİYE
DÜZCE KÖYÜ
ÜRKMEZ COSMOS
C GRUBU
HIDIRLIK MAH.
AHISKALILAR  DERNEĞİ
AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ
CITTASLOW SIĞACIK
ULAMIŞ CAMİ  DERNEĞİ
D  GRUBU
SEFERİHİSAR BELEDİYESİ
TOKATLILAR DERNEĞİ
YOZGATLILAR DERNEĞİ
TEPECİK MAH.
HİSAR35

TURNUVA   MAÇ FİKSTÜRLERİ


TARİH
SAAT MÜSABAKA TAKIMLARI
27.04.2010  20:00 TEDAŞ  – ULAMIŞ GENÇLİK A6-A1
27.04.2010 21:00 TURGUT – MİLLİ EĞİTİM A5–A2
27.04.2010 22:00 ÜRKMEZ – İZ – SU  B6 –B1
27.04.2010 23:00 DÜZCE  –  ORHANLI B5-B2
28.04.2010 20:00 HIDIRLIK –SIĞACIK C1-C4
28.04.2010 21:00 AVCILAR  – AHISKALILAR C3-C2
28.04.2010 22:00 HİSAR35 – YOZGAT D1-D4
28.04.2010 23:00 S.HİSAR BEL-TOKATLILAR D2-D3
29.04.2010 20:00 AFYONLULAR –ÇAMTEPE A3-A4
29.04.2010 21:00 TURGUT –  ULAMIŞ A5-A1
29.04.2010 22:00 JANDARMA – DOĞANBEY B3-B4
29.04.2010 23:00 İZ – SU   – ÜRKMEZ B1-B5
30.04.2010 20:00 ULAMIŞ CAMİ-AVCILAR C5-C3
30.04.2010 21:00 TEPECİK – TOKATLILAR D5-D3
30.04.2010 22:00 S.HİSAR BEL- HİSAR35 D2-D1
30.04.2010 23:00 ÇAMTEPE  –  TEDAŞ A4-A6
03.05.2010 20:00 MİLLİ EĞ. – AFYONLULAR A2-A3
03.05.2010 21:00 ULAMIŞ -ÇAMTEPE A1-A4
03.05.2010 22:00 DOĞANBEY – ÜRKMEZ B4-B6
03.05.2010 23:00 ORHANLI  – JANDARMA B2-B3
04.05.2010 20:00 HIDIRLIK – AHISKALILAR C2-C1
04.05.2010 21:00 YOZGATLILAR– S.HİSAR BEL D4-D2
04.05.2010 22:00 TEPECİK – KARADENİZLİLER D1-D5
04.05.2010 23:00 TURGUT – AFYONLULAR A5-A3
05.05.2010 20:00 TEDAŞ  – MİLLİ EĞİTİM A6-A2
05.05.2010 21:00 İZ-SU  – DOĞANBEY B1-B4
05.05.2010 22:00 DÜZCE  – JANDARMA B5-B3
05.05.2010 23:00 SIĞACIK – AHISKALILAR C2-C4
06.05.2010 20:00 ULAMIŞ CAMİ – HIDIRLIK C1-C5
06.05.2010 21:00 HİSAR35-TOKATLILAR D1-D3
06.05.2010 22:00 TEPECİK  – YOZGAT D5-D4
06.05.2010 23:00 ULAMIŞ – AFYONLULAR A1-A3
07.05.2010 20:00 MİLLİ EĞ. – ÇAMTEPE A2-A4
07.05.2010 21:00 TURGUT – TEDAŞ  A5-A6
07.05.2010 22:00 ÜRKMEZ – ORHANLI B6-B2
07.05.2010 23:00 AVCILAR – HIDIRLIK  C3-C1
10.05.2010 20:00 SIĞACIK – ULAMIŞ CAMİ C5-C4
10.05.2010 21:00 S.HİSAR BEL – TEPECİK D2-D5
10.05.2010 22:00 YOZGATLILAR– TOKATLILAR D4-D3
10.05.2010 23:00 ULAMIŞ GENÇLİK-MİLLİ.EĞ.  A1-A2
11.05.2010 20:00 TEDAŞ-AFYONLULAR A6-A3
11.05.2010 21:00 ÇAMTEPE – TURGUT A4-A5
11.05.2010 22:00 JANDARMA – İZ-SU B3-B1
11.05.2010 23:00 ORHANLI  – DOĞANBEY B2-B4
12.05.2010 20:00 DÜZCE  – ÜRKMEZ B5-B6
12.05.2010 21:00 AHISKALILAR–ULAMIŞ CAMİ  C2-C5
12.05.2010 22:00 SIĞACIK  – AVCILAR  C4-C3
12.05.2010 23:00 İZ-SU  – ORHANLI B1-B2
13.05.2010 20:00 DÜZCE  – DOĞANBEY B4-B5 
13.05.2010 21:00 ÜRKMEZ  – JANDARMA B6-B3