İzmir internet haftası Seferihisar’da kutlandı

Anasayfa / Haberler / İzmir internet haftası Seferihisar’da kutlandı

İzmir internet haftası Seferihisar’da kutlandı
İzmir internet haftası Seferihisar’da kutlandı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 9-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan İzmir İnternet Haftası etkinlikleri Seferihisar’da düzenlenen programla tamamlandı.

 

Seferihisar Belediyesi Yeni Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik İzmir’in dünü bugünü temalı fotoğraf sergisinin açılışı ve e-Ticaret konulu panelle gerçekleşti. Etkinliğe İlçe Kaymakamı Şakir erden, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Seferihisar’da bulunan misafirleri Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem Müdürlüğü çalışanları, çok sayıda vatandaş ve Seferihisar’ın internette Türkiye’ye İyi-Temiz-Adil Ürün sloganıyla yeni açılan üretici pazarı www.seferipazar.com da satış yapan üreticiler katıldı.

 

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik düzenlenen panelle devam etti. Panelde Dr. Gülseren Coşkun Bilgisayar ve internetin hayatımızdaki yeri, e-Ticaret Uzmanı Ayşegül Akçay Uçak e-Ticaret, Dr. Öner Uslu Sosyal ağlar ve e-Ticaret, Olcay Büyükçapar Başarı hikayeleri ve mobil teknolojilerde e-Ticaret konularında sunumlar gerçekleştirerek deneyimlerini paylaştı.

 

Kutlama programı Seferihisar Belediyesi tarafından verilen kokteylle tamamlandı.