Kılıçdaroğlu Dutlaraltı’nda

Anasayfa / Haberler / Kılıçdaroğlu Dutlaraltı’nda

Kılıçdaroğlu Dutlaraltı’nda

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Gençlerimiz artık sorunları öğrendi. Onlar dünyaya daha güzel bakıyorlar. Özgürlükçü bir demokrasi istiyorlar. Biz de onlara destek vereceğiz" dedi.

Kılıçdaroğlu, iki günlük İzmir programı kapsamında Seferihisar'a gelerek vatandaşlarla buluştu. Seferihisar Dutlaraltı Kahvehanelerinde konuşan Kılıçdaroğlu, 'Başbakan Kemal' sloganlarına "Sandık geliyor göreceğiz" diye cevap verdi.

Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin iyi yönetilmediğini belirterek şunları söyledi: "Bunu biliyorum, sizde biliyorsunuz. Her geçen gün daha baskıcı bir yönetimle karşı karşıyayız. Ama gücümüzü birleştireceğiz. Bir arada olacağız. Ayrılığın gayrılığın zamanı değil. Birlikte mücadele etmenin zamanı, Türkiye'yi aydınlığa çıkartmanın zamanı. Hepinizin görevleri ve sorumlulukları var. Onun için yola çıktık, onun için çalışıyoruz." Türkiye'yi bu yüzden karış karış gezdiklerini anlatan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Bizim bir sorumluluğumuz var, Türkiye'yi çocuklarımıza emanet edeceğiz ve onlara güzel bir Türkiye bırakmak zorundayız. Gençlerimiz de artık sorunları öğrendi. Onlar dünyaya daha güzel bakıyor. Özgürlükçü bir demokrasi istiyorlar. Biz de onlara destek vereceğiz. Bir şeyi unutmayalım. Mustafa Kemal Atatürk Türkiye'yi gençlere emanet etti. Kendi gençliğimizle gurur duyuyoruz. Türkiye'nin aydınlığı için mücadele eden bütün gençlerin alnından öpüyorum."

 

{gallery}kilicdaroglu-dutlar{/gallery}