Kılıçdaroğlu Seferihisar stantını ziyaret etti‏

Anasayfa / Haberler / Kılıçdaroğlu Seferihisar stantını ziyaret etti‏

Kılıçdaroğlu Seferihisar stantını ziyaret etti‏
Kılıçdaroğlu Seferihisar stantını ziyaret etti‏

İstanbul’da gerçekleşen 13. Cebit Bilişim Fuarı’nı gezen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, fuara İzmir’den katılan Seferihisar Belediyesi stantını ziyaret etti. Stantta Belediye Baskanı Tunç Soyer'le sohbet eden Kılıçdaroğlu, SeferiPazar projesini çok beğendiğini söyledi.  

   
Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Erdoğan Toprak, Emrehan Halıcı ve Umut Oran'la birlikte CNR Expo'daki fuara geldi.

 

İlk olarak İstanbul'daki CHP'li belediyeler Bakırköy, Avcılar, Ataşehir, Beşiktaş, Büyükçekmece, Sarıyer, Silivri, Maltepe, Kartal ve Kadıköy'ün stantlarını gezen Kılıçdaroğlu, belediye yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından Seferihisar Belediyesi stantına İstanbullu Belediye Başkanlarıyla birlikte gelen Kılıçdaroğlu Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'den uyguladığı projeleri dinledi. Başkan Soyer'in anlattığı üreticiden halka direk satış yapan www.seferipazar.com internet sitesi projesini çok beğendiğini söyleyen Kılıçdaroglu; "Bunu herkese duyurmak gerek" dedi.   

                                
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ziyareti bize heyecan ve güç verdi" dedi.