Kaleiçi’nde ‘’Yaz Sohbetleri’’ başlıyor

Anasayfa / Haberler / Kaleiçi’nde ‘’Yaz Sohbetleri’’ başlıyor

Kaleiçi’nde ‘’Yaz Sohbetleri’’ başlıyor
Kaleiçi’nde ‘’Yaz Sohbetleri’’ başlıyor

Seferihisar’da “Kaleiçi Yaz Sohbetleri”, 19 Temmuz’da başlıyor. Seferihisar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğin ilk konukları sinema oyuncusu ve sunucu Alp Kırşan ile pop müziği sanatçısı Nez olacak. Yaz Sohbetleri 8 hafta  boyunca devam edecek.

Seferihisar Belediyesi, yaz akşamlarını birbirinden güzel etkinliklerle renklendirmeye hazırlanıyor. Sunuculuğunu Önder Açıkbaş ve Zeynep Buse Kale’nin üstlendiği “Yaz Sohbetleri” önemli konular ve konukları ile yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak. 19 Temmuz Çarşamba akşamı saat 22.00’da Sığacık Kaleiçi’nde yapılacak ilk buluşmanın konukları ise sinema oyuncusu ve sunucu Alp Kırşan ile pop müziği sanatçısı Nez olacak. 2 ay boyunca her Çarşamba devam edecek “Kaleiçi Yaz Sohbetleri”, KRT TV’den de canlı yayınlanacak.

“YAZ AKŞAMLARINA RENK KATIYORUZ”

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, ilk defa geçen yaz düzenledikleri Yaz Sohbetleri’nin halktan büyük ilgi gördüğünü ifade etti. Yetişkin, “Yaz akşamlarına renk kattık. Sığacıklı hemşehrilerimiz büyük ilgi gösterdi. Biz de bu yaz, yeniden gerçekleştirme kararı aldık. Bu yaz da birbirinden değerli konuklarımız olacak. Tüm hemşehrilerimizi, etkinliklerimize davet ediyorum” diye konuştu.