KAVAK YELLERİ’NDEN MÜTHİŞ FİNAL

Anasayfa / Haberler / KAVAK YELLERİ’NDEN MÜTHİŞ FİNAL

KAVAK YELLERİ’NDEN MÜTHİŞ FİNAL
KAVAK YELLERİ’NDEN MÜTHİŞ FİNAL

Yaklaşık 5 yıldır devam eden Kavak Yelleri dizisinin finali, dizinin başladığı Seferihisar’da tüm oyuncular, yapımcılar ve Seferihisarlılarla birlikte Pinhani konseriyle gerçekleşti.

 

İzmir Seferihisar’da başlayan İstanbul’da devam eden Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen gençlik dizilerinden Kavak Yelleri Seferihisar’da çekilen final bölümüyle tamamlandı. Son 7 bölüm için Seferihisar’da bulunan ekip, Seferihisar’a dizinin müziklerini yapan Pinhani Gurubu’nun konseriyle veda etti.

 

VİDEO

{vimeo}27312996{/vimeo}

 

Seferihisar Belediyesi ve Kavak Yelleri ekibi tarafından hazırlanan ve Sığacık Teos Marina’da gerçekleşen muhteşem finale Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden, Belediye Başkanı Tunç Soyer, dizinin ilk bölümünden itibaren rol alan tüm oyuncular, yapım ekibi ve Kanal D Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş katıldı. Konser öncesi Seferihisar Belediyesi tarafından verilen akşam yemeğinde buluşan ekip, ardından toplu halde konser alanına gitti. Dizi oyuncusu Sarp Apak, Pelin Karahan, Aslı Enver , İbrahim Kendirci ve Dağhan Külegeç konser öncesi sahneye çıkarken oyunculardan Sarp Apak söz alarak Seferihisar’da çok şey yaşadıklarını ve çok sevdiklerini belirterek, Belediye Başkanı Tunç Soyer’i sahneye davet ederek, kupa takdim etti.

 

 

 

Başkan Soyer; “Kavak yelleri Türk dizi tarihinde çok önemli bir kilometre taşı. Ne mutlu ki onlara ev sahipliği yaptık. Onların hakkını Seferihisar hiçbir zaman ödeyemeyecek. Huzurlarınızda tüm ekibin önünde saygıyla eğiliyorum. Ayrıca sadece Seferihisar’ın tanıtımına katkı koymadılar bizim Orkinos Balık Çiftliği’ne karşı verdiğimiz mücadelede de yanımızda oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ardından Kavak Yelleri yapımcısı ve Tims Productions’un sahibi Timur Savcı ve Kanal D Genel Yayın Yönetmeni Pelin Diştaş sahneye çıktı. Yapımcı Timur Savcı; “Bu işin başından beri yanımızda olan Seferihisar halkına çok teşekkür ediyorum. Ve hep yanımızda olan Sayın Başkan Tunç Soyer’den genel Yayın Yönetmenimiz Pelin Diştaş’a kupayı takdim etmesini rica ediyorum” dedi. Son olarak söz alan Pelin Diştaş; “Kavak Yelleri Kanal D için her zaman çok önemli oldu. Beraber büyüdük Kavak Yelleri ve Kanal D olarak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Konuşmaların ardından başlayan konserde dizi oyuncuları yaklaşık 3 Bin Seferihisarlıyla birlikte dizinin şarkılarını seslendirdi. Konserde çekilen görüntülerin bir bölümünün dizinin son bölümünde yer alacağı belirtildi.