Kaymakam’a veda yemeği

Anasayfa / Haberler / Kaymakam’a veda yemeği

Kaymakam’a veda yemeği

Seferihisar’da 5 yıldır görev yapan ve tayini Konya Ereğli’ye çıkan Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden onuruna Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından Seferihisar Çocuk Belediyesi’nde yemek verildi.

Yemeğe Kaymakam Şakir Erden eşi Esma Nur Erden’le, Belediye Başkanı Tunç Soyer eşi Neptün Soyer’le katılırken, Belediye Müdür ve amirleri de yemeğe eşlik etti.
Yemeğin ardından Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar’daki görevini tamamlayan Kaymakam Şakir Erden’le ilgili yaptığı açıklamada; “Gerçekten geçen 4,5 yıl boyunca devleti temsil eden Kaymakamımızla çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Kendisinden bir kez kötü bir şey duymadık, bir kez bile istediğimiz karşısında kaşını dahi kaldırdığını görmedik. Birçok projeyi birlikte yaptık. Ben seçildiğim zaman Sayın Kaymakamımız yeni göreve başlamıştı. O ilk gün nasıl bir insansa bugünde aynı. Umarım yeni  görev yerinde başarılı olur ve her zaman burada onu misafir etmekten sevinç duyarız. Kendisini tanıdığım için çok memnumum ve çok özleyeceğimizi söyleyebilirim. Ama dostluğumuz ömür boyu sürecek” dedi.

Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden; “Burada unutulmaz yıllar geçirdim, Seferihisar’da görev yapmaktan çok büyük mutluluk duydum. Seferihisar’da Tunç Başkan’la birlikte çok iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Geride bıraktığımız 5 yıla yakın süreyi düşününce ne kadar çok iş yapıldığını bir kez daha anladım. Ben bütün Belediye ailesini kendi mesai arkadaşlarım olarak gördüm, bir yanlış olduğunda onları uyardım çünkü benim ailem hep doğruyu yapmalıdır. O yüzden Seferihisar’da görev yaptığım yılları unutmam zor, herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

14 Ağustos Çarşamba günü İlçe Kaymakamlığı tarafından Kaymakam Şakir Erden onuruna yemek verilecek. Kaymakam Erden, Eylül ayı başında Konya Ereğli’deki görevine başlayacak.

 

{gallery}kaymakam-haberi-2013-08{/gallery}