Mandalina Şenliği’nde Volkan Konak sahne alacak‏

Anasayfa / Haberler / Mandalina Şenliği’nde Volkan Konak sahne alacak‏

Mandalina Şenliği’nde Volkan Konak sahne alacak‏

Seferihisar Belediyesi tarafından 17 Kasım 2013 Pazar günü düzenlenecek 14. Mandalina Şenliği’nde Volkan Konak sahne alacak.

Seferihisar Belediyesi tarafından ilçenin en önemli temel kaynaklarından mandalinanın tanıtımı, üreticilerin desteklenmesi ve teşvik edilmesi amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mandalina Şenliği bu yıl 14.kez düzenlenecek. “Üreticilerin Desteklenmesi ve Teşvik Edilmesi”, “Ürün Kalitesinin Yükseltilmesi Bilinirliğinin Arttırılması”, “Pazarlama Kabiliyetinin Güçlendirilmesi”, Seferihisar adıyla markalaşmış mandalina, ürünün yeni pazarlar bulması ve daha fazla kazanç hedefiyle, 17 Kasım Pazar günü Seferihisar Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenecek.

Mandalina Kral ve Kraliçesi’nin Uğurhan Akdeniz Moda ve organizasyon Şirketi tarafından seçileceği şenlikte, en iyi mandalina üreticisi, en iyi mandalinalı ürün ve en iyi mandalinalı hediyelik eşya tasarımcısı ödüllendirilecek. Mandalina Şenliği’yle birlikte bu yıldan itibaren ilk kez Mandalina Borsası kurulmaya başlanacak. Etkinlikte ünlü sanatçı Volkan Konak’ta sevenleriyle buluşacak.

17 Kasım Pazar günü Saat 13.00’de Kortej Yürüyüşüyle başlayacak etkinliklerin tümü halka açık ve ücretsiz olacak.

 

{gallery}1146{/gallery}