Mehmet Koca Masterlar Plaj Futbol Turnuvasında şampiyon belli oldu

Anasayfa / Haberler / Mehmet Koca Masterlar Plaj Futbol Turnuvasında şampiyon belli oldu

Mehmet Koca Masterlar Plaj Futbol Turnuvasında şampiyon belli oldu
Mehmet Koca Masterlar Plaj Futbol  Turnuvasında şampiyon belli oldu

Kalp krizi sonucu genç yaşta vefat eden master futbolcu Mehmet Koca hatırasına Seferihisar Belediyesi’nin düzenlediği ve 19 takımın katıldığı plaj futbol turnuvası sona erdi.

Seferihisar Şenes Erzik Plaj Futbol Sahası’nda centilmenlik ruhuyla gerçekleşen turnuva, büyük mücadelelere sahne oldu. İki hafta boyunca süren grup müsabakalarının ardından finale kalan 8 takımın maçları büyük bir keyifle izlendi.

Yarı finalde elenen Buca Masterlar ve Seferihisar Masterlar üçüncülük kupasını kazanırken ikincilik kupasını ise Buca Gediz Masterlar takımına aldı. Turnuvanın şampiyonu Aydın Efeler Masterlar takımı oldu.

Turnuva sonunda sıralamaya giren takımlara kupaları Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin tarafından verildi. Törende konuşan Yetişkin ‘’Seneye yine aynı duygularla buluşmak istiyoruz. Turnuvaya katılan bütün takımları kutluyorum. Genç yaşta aramızdan ayrılan Mehmet Koca kardeşimi de rahmetle anıyorum. Seferihisar Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.