MUCİZELER YARATMADIK, ELİMİZDEKİ HAZİNEYİ ORTAYA ÇIKARDIK

Anasayfa / Haberler / MUCİZELER YARATMADIK, ELİMİZDEKİ HAZİNEYİ ORTAYA ÇIKARDIK

MUCİZELER YARATMADIK, ELİMİZDEKİ HAZİNEYİ ORTAYA ÇIKARDIK
MUCİZELER YARATMADIK, ELİMİZDEKİ HAZİNEYİ ORTAYA ÇIKARDIK

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, görevde olduğu bir yılın değerlendirmesi halka açık düzenlediği basın toplantısıyla yaptı.  Soyer; “Bir yılda çok yol kat ettik. Mucizeler yaratmadık, elimizde olan hazineyi ortaya çıkardık. Temiz, adil, şeffaf ve eşit hizmet anlayışını sürdürmeye çabaladık ve bu çabamızı sürdüreceğiz. Birbirimize kuvvetle sarılırsak, daha çok yol kat ederiz. Bu adama güvenin” dedi.

29 Mart yerel seçimlerinin yıldönümünde Belediye Kültür Sarayı’nda Seferihisarlılarla buluşan Başkan Soyer; “Bir yıl oldu, daha hiç yorulmadım. Yarın, bugün seçilmiş gibi çalışmaya devam edeceğim. Bugün Seferihisar, Türkiye’nin gündemine oturmakla kalmadı, dünyanın bir çok yerinde ilgi ve merak odağı haline geldi. Belki de tarihimizin en kalabalık günlerini yaşamaya başladık. Her gün çok sayıda ziyaretçi, girişimci, yatırımcı konuk ediyoruz. Artık Seferihisarlı olmak bir ayrıcalık ve kıskançlık konusu haline geldi. Özlediğimiz hak ettiğimiz aydınlık ve refah dolu günlere çok yaklaştık.  Herkesin hayran olduğu zenginliklerimizi insanlık ailesinin beğenisine sunmayı sürdürecek ve bunun sonucunda Seferihisarlılar’ın yaşam kalitesini yükselteceğiz. Türkiye’nin en çok gidilmek istenen yeri olacağız. Sizlere son sözüm, bu güzelliğin bilincinde, böyle büyük bir hazinenin farkında olun. Aynı ekmeği paylaşarak yaşıyoruz. Bu ekmeği beraber büyüteceğiz” dedi.

 

BAŞKAN SOYER 1 YIL TOPLANTISI

{vimeo}10550478{/vimeo}

 

Bir yıllık hizmetlerin anlatıldığı gazetenin de dağıtıldığı toplantıda; “Yaptığımız hizmetler şu an elinizde olan bültende.  Dikkatle incelediğinizde hizmetlerin çoğunu ve kampanya döneminde verdiğimiz sözlerin ne kadarını yerine getirdiğimizi göreceksiniz” derken,  bir yılda birlikte çalıştığı bürokrat, memur ve çalışanlara teşekkür etti. Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu için ayrı bir parantez açan Başkan Soyer; “ Aziz Başkanla aramızda sanki bir sürtüşme varmış gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Aramızda herhangi bir kırgınlık yok. Aziz Kocaoğlu Seferihisar’ı hiç yalnız bırakmadı, tüm ilçelere aynı mesafede durdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmalarının ardından vatandaşların sorularını da cevaplayan Başkan Soyer; Çocuklarımız için, torunlarımız için yarın her şey bugünden daha güzel olacak” dedi.

 

 

 

 

Seçim öncesi vaatlerin bulunduğu kitapçığı hala elinde tuttuğunu belirten Başkan Soyer, “Sizlerde atmayın saklayın. İçinde yapmayı taahhüt ettiklerimiz var. Eğer bu kitapçığa sakın kalmaz, yapmadıklarımızla olursa, gelin hesap sorun” dedi.