Öğretmenler Kokteylde Buluştu

Anasayfa / Haberler / Öğretmenler Kokteylde Buluştu

Öğretmenler Kokteylde Buluştu

Seferihisar Belediyesi tarafından yoğun yağış sebebiyle Perşembe gününe alınan Öğretmenler Günü kutlama programında öğretmenler ile bir araya gelindi.

Seferihisar Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşen kokteylde. Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, öğretmenleri salon kapısında eşi Neptün Soyer'le birlikte karşıladı.

Öğretmenler gününde Seferihisar ilçesinde bulanan bütün okul öğretmenlerine hediye olarak kravat ve fular hediye eden Tunç Soyer gece de yaptığı konuşmada ''Bu topraklarda onyıllardır, gelecek kaygısının ağır bastığı,  hareketli, sancılı ve zor günler yaşandı. O zor günlerde bizi karanlıktan çıkaracağına inandığımız en büyük umudumuz hep öğretmenlerimiz oldu. Bugün yine içimizi karartan, gelecek umudumuzu azaltan  çok sebep var ortada ama öğretmenlerimizin, her şeye rağmen, yüzlerine yansıyan çalışma aşkını  ve aydınlık gençler yetiştirme tutkusunu gördükçe yine içimiz aydınlanıyor,   Biz en çok sizlerden,  öğretmenlerimizden umutluyuz. Çocuklarımızın nasıl bir ülkede yaşayacakları, onları nasıl yetiştirdiğinize bağlı olmaya devam edecek. Gayet iyi biliyoruz ki, bu topraklar,  üzerinde yaşayan insanlarına çok daha büyük  zenginlik  ve güzelliği yaşatabilir.  Çocuklarımızın bu nimetlerden yararlanmasını mümkün kılacak ve onların, özgür, aydınlık düşünceli  bireyler olması için yürüttüğünüz bu çok anlamlı mücadelenizde size kolaylıklar diliyor, emeğinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun'' dedi.

Öğretmenler Günü kutlaması kokteyl ve canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

{gallery}1170{/gallery}