PLASTİK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI

Anasayfa / Haberler / PLASTİK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI

PLASTİK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI
PLASTİK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından başlatılan 250 kg plastik kapağa bir adet akülü tekerlekli sandalye kampanyasının“ Tane Tane Kapakları Toplayalım , Adım Adım Engelleri Aşalım “  Seferihisar’da ki  ilk bölümü sonuçlandı.
Seferihisar Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi, S.S. Hıdırlık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Ulamış Mahallesinden Ürkmez Mahallesine kadar olan bölgede ki duyarlı vatandaşlarımızın topladığı plastik kapaklar Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. Nurselen TOYGAR, 4. Sınıf öğrencisi Kushdirim AHMEDİ ve İzmir Sakatlar Derneği Başkanı Erdem ÇERCİOĞLU’na teslim edildi.
Seferihisar Halkının büyük ilgi gösterdiği kampanya için konuşan Dekan Yrd. Prof. Dr. Nurselen TOYGAR Seferihisar’da bu kadar kısa süre içerisinde toplanan 250 kg plastik kapak ile birilerinin hayatına önemli bir katkıda bulunan İlçemizde ki duyarlılığa çok teşekkür etti.        
Not:  Kampanya halen sürmektedir, Topladığınız kapakları Seferihisar Belediye Binası girişinde kapak toplama kutusuna atabilir veya danışmaya teslim edebilirsiniz.