PLASTİK KAPAKLARI TOPLUYORUZ

Anasayfa / Haberler / PLASTİK KAPAKLARI TOPLUYORUZ

PLASTİK KAPAKLARI TOPLUYORUZ
PLASTİK KAPAKLARI TOPLUYORUZ

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından başlatılan 250 kg plastik kapağa bir adet akülü tekerlekli sandalye kampanyasına Seferihisar büyük ilgi gösteriyor.

Seferihisar Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi, S.S. Hıdırlık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve duyarlı vatandaşlarımız plastik kapakları Seferihisar Belediyesi’nde oluşturulan Plastik Kapak Kutusu’nda topluyor. Kapakları toplayalım, engelleri aşalım sloganıyla 30 Eylül 2010’a kadar devam edecek kampanyada her 250 kg kapak için bir akülü tekerlekli sandalye veriliyor.

Seferihisar halkının büyük ilgi gösterdiği kampanyaya tüm vatandaşlarımızı katılmaya ve ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza akülü tekerlekli sandalye hediye ederek, hayatlarındaki bir engeli hep beraber aşmaya davet ediyoruz. Ne kadar çok kapak, o kadar çok akülü sandalye. Haydi Seferihisar, kapakları çöpe atmayıp, belediyede topluyoruz. Unutmayın her kapak, akülü sandalyeyi almaya bir adım daha yaklaştırıyor.

Not: Topladığınız kapakları Seferihisar Belediye Binası girişinde kapak toplama kutusuna atabilir veya danışmaya teslim edebilirsiniz.