Seferihisar EMITT Fuarı’nda

Anasayfa / Haberler / Seferihisar EMITT Fuarı’nda

Seferihisar EMITT Fuarı’nda
Seferihisar EMITT Fuarı’nda

EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, bu yıl 24 – 27 Ocak tarihleri arasında, İstanbul’da 17. kez düzenlendi. Dünyada ve Türkiye’de turizmde öne çıkmak isteyen beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonelleri, TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen fuarda bir araya geldi.

Türkiye'nin “sakin şehir” başkenti Seferihisar Belediyesi de Türkiye’nin tanıtımında önemli rol oynayan EMITT Fuarı’nda yer aldı. Seferihisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sorumlusu Berfin Çelikkol Uzun ve Serdar Ercan, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün 2 No’lu Hol’deki – 2940 numaralı standında çeşitli dokümanlarla ilçeyi tanıttı, ilçeyle özdeşleşen satsuma mandalinasını dağıttı.

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, turizm profesyonelleriyle fotoğraf çektirirken yanına gelen Kazak çocuklara Seferihisar mandalinası ikram etti. Kendisi de satsuma mandalinasını elleriyle soyup yiyen Bakan Günay, lezzetli bulduğunu ve çok beğendiğini dile getirdi.

Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz ile birlikte Seferihisar Belediyesi standını ziyaret etti. Belediye çalışanları standı ziyaret eden konuklarına Satsuma mandalinası sundu.

 

{gallery}2013-emit{/gallery}