SAKİN ŞEHİR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Anasayfa / Haberler / SAKİN ŞEHİR ÖDÜLLENDİRİLDİ

SAKİN ŞEHİR ÖDÜLLENDİRİLDİ
SAKİN ŞEHİR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisitarafından Türk turizmine katma değer sağlamak üzere bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ‘Quality Management 2011’ ödülleri POYD galasında sahiplerini buldu.

 

Galada Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a ‘Yorgun Herakles’ adlı heykelin minyatürü verilirken Kalite yönetimi ödülü ise Türkiye’nin ‘Sakin Şehir Başkenti’ olan Seferihisar’a verildi.

 

Ödülü POYD Başkanı Adnah Özsoy’un elinden Seferhisar Belediye Başkanı Tunç Soyer aldı.  Antalya The Marmara Hotel’de düzenlenen ödül törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Bakanlık Müsteşarı Özgür Özarslan, Vali Yardımcısı H.Serdar Cevheroğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, turizm sektöründen POYD Başkanı Adnan Özsoy, AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, Kayı Grup Yönetim kurulu Başkanı Talha Görgülü gibi sektörün önde gelen temsilcileri yer aldılar.   

 

Turizm sektöründeki toplam 30 bin dolayındaki katılımla gerçekleşen oylamalar sonucunda gecede 12 dalda toplam 28 kategoride ödüller verildi. Kalite yönetimi ödülü ise Türkiye’nin ‘Sakin Şehir Başkenti’ olan Seferihisar’a verildi. Ödülü POYD Başkanı Adnah Özsoy’un elinden Seferhisar Belediye Başkanı Tunç Soyer aldı.