Sakin Şehirde şampiyonluk coşkusu

Anasayfa / Haberler / Sakin Şehirde şampiyonluk coşkusu

Sakin Şehirde şampiyonluk coşkusu

Seferihisar Belediyesi Cittaslow Plaj Futbol Takımı, Alanya’da gerçekleşen plaj futbolu Türkiye finallerinde şampiyon oldu. İki yıl aradan sonra tekrar plaj futbolunda Türkiye’nin en büyüğü olan Seferihisar’da, şampiyonluk geç saatlere kadar kutlandı.

İzmir elemelerinden şampiyon olarak Alanya’da gerçekleşen finallere katılmaya hak kazanan Seferihisar Belediyesi Cittaslow Plaj Futbol Takımı, iki yıldır finalde kaybettiği şampiyonluğa bu yıl uzanarak büyük bir mutluluk yaşadı. Yarı final maçında saon şampiyon Alanya’yı 4-3 yenen Seferihisar, final maçında da Samsun Ladik Belediye Spor’u 4-3 yenerek şampiyon oldu.

İlçe döner dönme büyük bir coşkuyla karşılanan futbol takımı, final maçının görüntüleri eşliğinde şampiyonluğu kutladı. Futbolcuları teker kutlayan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer;  “Bu büyük mutluluğu bize bir kez daha yaşattınız. Tüm Seferihisarlılar adına size teşekkür ediyorum. Son yıllarda ilçemizin adı her alanda duyulmaya başladı. Dile kolay sizde Türkiye şampiyonu olarak adımızı duyurdunuz. Hepinizle gurur duyuyorum” dedi.

Seferihisar Cittaslow Plaj Futbol Takımı, geçtiğimiz aylarda Gürcistan’da düzenlenen uluslar arası turnuvada da şampiyon olmuştu.

 

{gallery}1126{/gallery}