Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’den sosyal medya mesajı

Anasayfa / Haberler / Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’den sosyal medya mesajı

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’den sosyal medya mesajı
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’den sosyal medya mesajı

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin Seferihisar’da alınan önlemleri ve alınan tedbirleri anlattığı videosunu sosyal medyadan yayınladı.

Başkan Yetişkin Seferihisar’da sıklıkla ana caddelerin ve yoğun kullanılan yolların, parkların ve spor alanlarının ilaçlandığını ve Seferihisar Belediyesi olarak 65 yaş üzeri vatandaşlar için verilen hizmetleri anlattığı video belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Tüm dünyada ve ülkemizde de hızla yayılan Koronavirüs salgını ile mücadelede elimizden gelenin fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Sosyal mesafe ve karantinanın ne denli önemli olduğunu hepimizin anladığını düşünüyorum. Bu nedenle neredeyse tüm etkinliklerimizi iptal ettik. Bunu yapmaktaki amacımız birbirimizi korumak. Bu kapsamda Seferihisar Belediyesi olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına dijital yollardan cevap verebildiğimiz alanları sizler için sıraladık. Belediyeye gelmenize gerek kalmadan işlemlerinizi dijital kanallarımızdan yapabilirsiniz. Bu zor günleri birlikte atlatacağız” ifadelerinde bulundu.