Seferihisar Belediye Personeli Geleneksel Yılbaşı Yemeğinde Biraraya Geldi

Anasayfa / Haberler / Seferihisar Belediye Personeli Geleneksel Yılbaşı Yemeğinde Biraraya Geldi

Seferihisar Belediye Personeli Geleneksel Yılbaşı Yemeğinde Biraraya Geldi
Her yıl aralık ayında yapılan geleneksel yılbaşı yemeğine Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, Belediye Başkan Yardımcılar Nilgün Durmazer ve Gürhan Özata,CHP lçe Başkanı İsmail Yetişkin, Belediye Meclis Üyeleri Belediye çalışanları ve aileleri katıldı.
Yılın Personelleri Seçildi
 
Bu yıl ilk kez yılın başarılı iki personeli seçildi. Belediye Başkanı, Başkan Yarımcıları, belediye müdür ve amirlerinin oylarıyla Seçilen Gökhan Pehlivan ve Cüneyt Didin’e bin liralık ödül verildi. Başkan Soyer yaptığı konuşmada Belediye meclisinde alınan bir kararla her ay ve yıl sonunda bir işçi ve memur personele ödül vereceklerini açıkladı.
 
 Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer gecede söylediği Ah Bir Ataş Ver ve Telli Turnam adlı türkülerdeki performansıyla ayakta alkışlandı. Ayrıca gecede şarkı söyleyen Belediye personeli M. Ali Gülem’in kızı İrem Gülem ve Belediye personellerinden Özge Balta Ercan büyük alkış aldı.
 
Geleneksel yılbaşı çekilişinde ütü, mikrodalga fırın,su sebili,mısır patlatma makinası, nevresim takımı, tost makinası, mutfak robotu ve 82 ekran led televizyon hediyeleri verildi. Bu yılın büyük ödülü olan 82 ekran full hd led televizyonu Etem İçöz kazandı.
 
Lacivert Ekspres Gurubu’nun şarkılarıyla renklenen gecede yaklaşık 400 kişilik Seferihisar Belediyesi personeli aileleriyle birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.
{gallery}1436{/gallery}