Seferihisar Belediyesi CNR Expo Boat Show’da

Anasayfa / Haberler / Seferihisar Belediyesi CNR Expo Boat Show’da

Seferihisar Belediyesi CNR Expo Boat Show’da
Seferihisar Belediyesi CNR Expo Boat Show’da

Seferihisar’ın yerel ürünlerinin sergileneceği standı ile Seferihisar Belediyesi Boat Show’da yerini alacak.
İzmir’in, tarihi dokusu ve yöresel özelliklerini kaybetmeden gelişen “sakin” turizm ilçesi Seferihisar’da, yat limanı olarak 10 yıldır faaliyetlerini sürdüren Teos Marina da Seferihisar Belediyesi ile birlikte fuarda olacak.

Teos Marina ve Seferihisar Belediyesi işbirliği ile Sığacık körfezinin tertemiz koyları, bölgenin eşsiz doğası, yöresel lezzetleri, tarihi ve sıcak atmosferi yat sahiplerine anlatılacak. Kurulacak stantta Seferihisar Belediyesi görevlileri ilçeyi tanıtarak, bölgenin öne çıkan tarım ürünü kurutulmuş mandalina dağıtacak.

Deniz turizmini tercih eden turistin, konaklama ya da tura katılan turiste göre daha fazla harcama yaptığı göz önüne alındığında, bölgeye gelecek yatçı turistin katma değeri ve Sığacık’a katkısı önemli boyutta bir potansiyel oluşturuyor.

CNR Avrasya Boat Show
21 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show, binlerce deniz severi buluşturmaya hazırlanıyor.

Denizcilik sektörünün büyük buluşmasında, deniz araçları ve ekipmanlarını yakından incelemenin yanı sıra; deniz tutkunlarına alternatif rota önerileri sunma ve en prestijli marinaları keşfetme imkanı sağlanıyor.

Deniz turizmi ve yat sektöründe son yıllarda yaşanan gelişmeler ve %100’e yaklaşan doluluk oranı ile dikkat çeken Teos Marina, Seferihisar Belediyesi ile birlikte CNR ziyaretçileri için Hol 3’te C04 numaralı stantta bölgesini, yakın koylarını ve hizmetlerini tanıtacak.