Seferihisar Belediyesi Koranavirüs önlemleri kapsamında başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Anasayfa / Haberler / Seferihisar Belediyesi Koranavirüs önlemleri kapsamında başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Seferihisar Belediyesi Koranavirüs önlemleri kapsamında başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarına bir yenisini ekledi.
Seferihisar Belediyesi  Koranavirüs önlemleri kapsamında başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Seferihisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yoğun kullandığı parklar, camiler, duraklar ve resmi kurumları dezenfekte etmenin yanısıra her kuruma el dezenfekte makinası monte etti. Ekipler, gece gündüz demeden caddeleri de özel ilaçlı sular ile yıkamaya başladı.

Seferihisar’da ilaçlanmayan nokta bırakılmadığını söyleyen Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Seferihisar’da bulunan her kuruma vatandaşlarımızın kullanması için özel el dezenfekte jelleri bulunan makinaları monte ettik. Ekiplerimiz gündüz ilaçlama işlerini yaparken akşam da özellikle ana caddelerimiz ve kullanımı yoğun olan ara sokaklarımızı ilaçlı su ile temizliyor. Belediyemiz özverili personelimizle 24 saat çalışıyor” dedi.