Seferihisar Belediyesi’nden ”Hoşgeldin Bebek” hediyesi

Anasayfa / Haberler / Seferihisar Belediyesi’nden ”Hoşgeldin Bebek” hediyesi

Seferihisar Belediyesi’nden ”Hoşgeldin Bebek” hediyesi

Seferihisar Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde her yeni doğan bebeğin ailelerine hoş geldin bebek kampanyası başlattı.

Hayata gözlerini açan Seferihisar’ın bebeklerine belediyeden sürpriz hediyeler geliyor. Ailelerin doğum zamanında artan masraflarına destek ve yeni doğan her çocuğa küçük bir hediye verilmesi amacıyla başlatılan kampanyada, İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden alınan bilgilerle, belediye ekipleri yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret ediyor ve içlerinde  bebek uyku seti, zıbın takımı, alt açma bezi, şampuan ve ıslak mendil bulunan paketleri hediye ediyor.

Kampanyanın başlangıç gününde ilk ziyareti Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer gerçekleştirdi. Dila isimli bebeği ve Derli ailesini evinde ziyaret eden Başkan Soyer, hoş geldin bebek paketini aileye hediye etti. Anne Yağmur Derli’yle sohbet eden Başkan Soyer bebeklerine mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı bir ömür geçirmesi dileklerini iletti.
Paketlerin içerisinde Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in bebekler için yazdığı şu mektup bulunuyor:
Hoşgeldin Bebek; Dünyaya gözlerini açtın, ne güzel ki artık aramızdasın. Yeryüzünde doğasıyla ve kültürüyle huzurla yaşanan bir yerde, Seferihisar'da doğdun. Burası Türkiye'nin ilk Sakin Şehri… Bu güzel kentte senin sağlıklı ve mutlu yaşaman için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Sevgili Bebek, Bu eşsiz kent sağlam kökleri ve aydınlık geleceğiyle her zaman seninle olacak. Dilerim sen de ondan vazgeçmezsin! İyi ki geldin, iyi ki Seferihisar'da doğdun! Seni çok seviyoruz.

{gallery}1222{/gallery}