Seferihisar’ın Gururu Oldular

Anasayfa / Haberler / Seferihisar’ın Gururu Oldular

Seferihisar’ın Gururu Oldular

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Küçük Hentbol Türkiye Yarı Finallerinde Seferihisar Muharrem Gülpınar Ortaokulu Büyük Bir Başarıya İmza Attı.

Seferihisar tarihinde ilk defa bir okul takımı Hentbol branşında Türkiye Finallerine katılma hakkı kazandı.

Seferihisar Muharrem Gülpınar Ortaokulu küçük erkek hentbol takımı İzmir şampiyonluğundan ardından bölge grubunda da birinci olarak yarı finale yükseldi. Kocaeli’nde düzenlenen  yarı finallerde başarısına bir başarı daha ekleyerek Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek 8 takımın yarışacağı Küçükler Hentbol Türkiye Finaline katılmayı başardı.

Finalist gençler Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret ederek yarı final karşılaşmalarında ulaşım konusunda destek verdiği için teşekkür etti ve Türkiye finalini kazanma sözü verdi.

Gençlerle gurur duyduğunu söyleyen Başkan Soyer “ Çok önemli bir başarıya imza attınız, sizinle ne kadar gurur duysak azdır. Seferihisar için mücadele edip adını duyuruyorsunuz. Finale giderken de ulaşımınıza destek olacağız. Önemli olan bu seviyelerde mücadele etmek. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi. 

{gallery}1251{/gallery}