Seferihisar’da 19 Mayıs’a özel konser

Anasayfa / Haberler / Seferihisar’da 19 Mayıs’a özel konser

Seferihisar’da 19 Mayıs’a özel konser
Seferihisar’da 19 Mayıs’a özel konser

Seferihisar Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel konser düzenledi.

Her sene büyük bir coşkuyla meydanlarda kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu sene evlerden kutlandı.
Seferihisar Belediyesi pandemi süreci nedeniyle meydanlarda kutlanamayan 19 Mayıs’a özel bir canlı yayın gerçekleştirdi.

12 bin kişi tarafından izlendi.

Seferihisar Belediyesi’nin Facebook hesabı üzerinden yayınlanan konserde Şef Murat Sincer ve Özlem Sincer, Sığacık Yaratıcı Yazarlar Evi’nin eşsiz manzarasında Atatürk’ün sevdiği türküleri seslendirdi.

  1. yıla özel düzenlenen konsere sosyal medyada izleyiciler büyük ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Bu 19 Mayıs’ı maalesef Seferihisarımızın sokaklarında coşkuyla kutlayamadık. Seferihisar Belediyesi olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bir yayın gerçekleştirmek istedik. Atamızın sevdiği şarkıları derlediğimiz listemizi kıymetli sanatçılarımız Murat Sincer ve Özlem Sincer seslendirdi. Milli Mücadelenin salgın günlerine denk gelen 101. yılını keyifli bir etkinlikle kutladığımıza inanıyorum. 101 yıldır aynı coşku ve inançla izinde olduğumuz Atamızın bizlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.
İşte konsere yapılan övgü dolu yorumlar..