Seferihisar’ın en büyük ailesi birarada

Anasayfa / Haberler / Seferihisar’ın en büyük ailesi birarada

Seferihisar’ın en büyük ailesi birarada
Seferihisar’ın en büyük ailesi birarada

Seferihisar Belediyesi personeli geleneksel yılbaşı yemeğinde biraraya geldi.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer ve kızları Duygu ve Defne’yle birlikte katıldığı geceye Belediye Başkan Yardımcılar Hüseyin Ercan ve Nilgün Durmazer, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı Ahmet Mutuoğlu, Tüm Bel Sen 1 Nolu Sendika Başkanı Yaşar  Gül, belediye çalışanları ve aileleri katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, ileçnin en büyük ailesinin belediye çalışanları olduğunu belirterek; “Zor bir dönem geçiriyoruz. Ama bu zor günler geçecek, sıkıntıları hep birlikte aşacağız. Sadece şunu söylemek istiyorum sizin emeğinize layık olmaya çalışan bir başkanınız var. Hep birlikte daha iyi günlere ulaşacağız. Hepinizi çok seviyorum” dedi.

Ege Üniversitesi Konservatuar Bölümü Öğrencileri Selda Avcı, Deniz Avcı, Fatma Semiz tarafından kurulan Seldeniz Gurubu’nun  şarkılarıyla renklenen gecede yaklaşık 300 kişilik Seferihisar Belediyesi personeli aileleriyle birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.