Seferihisar’ın kalbinde binler iftarda buluştu

Anasayfa / Haberler / Seferihisar’ın kalbinde binler iftarda buluştu

Seferihisar’ın kalbinde binler iftarda buluştu
Seferihisar’ın kalbinde binler iftarda buluştu

Seferihisar’da Ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde iftar sofraları kuran Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar’ın kalbinde Ramazan ayının son iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Dayanışmanın en güzel örneğini Seferihisar’da yaşatan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin tüm masaları tek tek dolaşarak bayram öncesi vatandaşlarla sohbet etti. Böylesine anlamlı günlerde vatandaşlar ile gönül bağı kurduklarını söyleyen Yetişkin “Bu Ramazan ayına depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısı ve burukluğu ile başladık. Ramazan ayının son iftarında bir kez daha hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Seferihisar Cumhuriyet Meydanı’nda Seferihisar Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, eşi Fatma Yetişkin, CHP İzmir Milletvekili adayı Fulya Alçay, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yetişkin “Huzurumuz hiç bozulmasın, beraberliğimiz daim olsun”

Seferihisarlılar ile aynı iftar sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Benim için en büyük bayram burada doğup büyüdüğüm topraklarda sizlerle birlikte olmak. Sizlerin mutluluğu için bir şeyler yapabilmek. Ramazan ayı birlik beraberliğin olduğu, dayanışmanın olduğu bir ay. Ben de bugün sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Birlikte hem mutluyuz hem güçlüyüz. Tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.